Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Katar

Katar satılık emlak

Katar, Arap yarımadasında, toprakları kurak çölü ve Basra Körfezi'ndeki uzun bir sahil ve kumul şeridi içeren bir ülkedir. Kıyıda, eski İslam geleneğinden esinlenen fütüristik gökdelenleri ve avangard mimarisi ile bilinen başkent Doha da var. Katar, Suudi Arabistan ile güneyi sınırlar ve aksi takdirde Basra Körfezi ile çevrilidir. Katar'daki emlak piyasası henüz yakın zamanda Katar olmayanlara açıldı. Yabancıların, sadece bazı özel gelişmelerle Katar'da satılık mülk satın almalarına izin verilmektedir.

Katar'da satılık mülk satın almanın avantajlarından biri, sahiplerin belirli koşullar altında kendileri ve yakın aileleri için otomatik olarak ikamet vizesine sahip olmalarıdır.

Zor jeo-politik duruma rağmen, ülke yeni ve sürekli olarak emlak teklifleri gerçekleştirmeye odaklanmaya devam ediyor. Bu, 2022 FIFA Dünya Kupası'na ev sahipliği yapması planlanan emlak gelişmeleri tarafından destekleniyor.

Gayrimenkul piyasası geçtiğimiz yıl boyunca birçok değişiklik geçirdi ve hisse senedi piyasaya sürülmesine rağmen, ekonomik iklim ve daha fazla gayrimenkul teklifi nedeniyle fiyatlar üzerinde önemli bir aşağı yönlü baskı var. Ev sahipleri ve mal sahipleri, aylarca ücretsiz kiralama ve ücretsiz faturalar sunarak diğer benzer emlak tekliflerinden farklı olurken, en iyi fiyatı sağlamak için bu dinamiğe tepki veriyorlar.

Katar'da satılık mülk yatırımcıları uzun vadeli sermaye kazançlarından yararlanabilirken, diğerleri artık mülk daha erişilebilir hale geldikçe bir sonraki evlerini aramaya başlama fırsatını değerlendiriyorlar.

Evleri geliştirmek, daha arzu edilen bölgelere gitmek ve hatta ilk kez mülke girmek birçok insan için bir gerçeklik haline geliyor. Bu, komisyonların daha düşük bir parasal değere sahip olabileceği gibi, işlem hacminin daha da büyüme potansiyeli ile güçlü kaldığı anlamına gelir.

Yabancı gayrimenkul için yeni bir tasarının Katar'daki konut ve ticari mülk satışlarını artırması ve doğrudan yabancı yatırımı artırması bekleniyor.

Katar'da satılık bir mülk arayanlar için, yeni ve büyük bir şehir tarzı gelişme yerine birden fazla toplulukta merkezi bir konumda bulunanlar için Mushireb mükemmel bir kombinasyon sunacak.

Lusail ve Msheireb, Katar'daki müşteriler için yeni ve çekici alanların iyi örnekleridir. Bu alanlara ve Al Sakhama ve Umm Salal gibi gelişmekte olan diğer mahallelere olan ilgi, tüketicilerin ilgisinde istikrarlı bir artış göstermiştir.

En popüler bölgeler daireler için Pearl, Al Sadd ve West Bay, villalar için Al Waab ve Abu Hamour olmaya devam ediyor. Satış pazarına gelince, The Pearl, West Bay ve West Bay Lagoon ile birlikte listenin en başında yer almaya devam ediyor.

  •  
    Katar: tuğlaya yatırım yapmak için rehber ve sebepler

    Katar: tuğlaya yatırım yapmak için rehber ve sebepler   Katar hakkında bir şey duyarsanız, hemen her açıdan mükemmel ve son derece zengin bir ülke hayal edemezsiniz. Modernlik ve gelenek, mükemmel ve benzersiz bir tarzla birlikte glitz ve fazlalık arasında mükemmel bir birlik. Gerçek bir ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 38474

Satilik Diğer (Ticari), Katar, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

1,352,520.00TRY
Satilik
Diğer (Ticari)

6500 m²
Satılık proje fikri, gemi inşa - BAE, Katar için. (YATIRIMCI / alıcılar) l
Cod. 13402

Satilik 3 Yatak Odası, Katar, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

6,323,141.65TRY
Satilik
3 Yatak Odası

130 m²
Daha fazla bilgi ciddi talep üzerine sağlanacaktır.
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB